Kapitola 6. - Pobláznění myslí

25. july 2014 at 12:00 | FuckedMia |  Milující
Auto nastartovalo až napotřetí, ale to nebylo nic neobvyklého, vlastně to byl úctyhodný výkon. Povětšinou se podaří nažhavit motor až napošesté. Po staré polní cestě utíkalo rychlostí nespokojené kančí matky. Když poslední světluška zadních světel schovala svůj zadeček za kopcem, dívenka tvrdě ale neklidně spala. Drobnými rtíky pohybovala a vydávala tak zvuky připomínající slova.
"Ten kluk zatím moc síly nepobral, koukni se jak je hubenej!" stěžoval si nespokojeně muž s zapáchajícím doutníkem v koutku úst. "To nějak spravíme, zato ta holka je chodící vánoční koule!" Oba se nevhodně hlasitě zařehtali. Na nočním stolku měli rozprostřené plánky domů a fotky potencionálních překážek. V ubohých mozkách, o kterých se nedalo ani říct jestli dosahují úrovně lidskosti, se hromadily myšlenky lačnosti. Myšlenky na spektrum způsobů vydírání a zabíjení. Mohli by "čornout" psa rodině s dětmi a vykuchat ho. Potom ho můžou poslat a vyhrožovat že udělají to stejné s potomky. Tedy pokud nepošlou zlaťáčky. Myšlenky ženy ovšem byli ještě odpornější. Myslela na to jak zábavné by bylo lidi zavřít bez jídla a místo vody chcánky do sklepa na dobu dostatečně dlouhou. Tedy dokud neumřou. Výdělek žádný, ale srandy by bylo na několik dnů, možná týdnů.

Ta větrná dáma vykládala sny čím dál tím podobnější skutečnosti. Foukala jí do hlavy smutnou písničku plnou beznaděje a deprese. Ležela na posteli, v rukou stočený kousek papíru, který odcizily s bratříčkem chvíli předtím než zemřel. Kouskem cihly si na něj nakreslily králíčky a ovečky, přesně takové o které se starali. Skelnýma očima pozorovala oloupanou omítku na stopě a snažila se ignorovat iritující baladu v hlavě.
 


Comments

1 Wiky Dream Wiky Dream | Web | 29. july 2014 at 18:42 | React

jako vždycky je to krásně napsané a jako vždycky je to kruté.. Tu ženskou vážně nenávidím, leze mi krkem.. jí by měl někdo někam zavřít dokud neumře.. mrcha jedna...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement